„PIXOLAIN“ kolektyvas kviečia susipažinti ir išsirinkti Jums patikusį „PELIUKO“ baldelį, kuris vaikui suteiks gerų emocijų, o suaugusiesiems primins vaikystės svajones.

  Įmonė jau seniai gamina įvairią reklamą, interjero ir eksterjero elementus ir yra susijusi su įvairiomis formomis bei spalvomis. Plėsdama gamybą, įmonė įsigijo papildomos įrangos, kuri padidino įmonės galimybes naudoti daugiau ir įvairesnių medžiagų. Šios medžiagos gali būti skirtos ne tik reklamai gaminti. Pavyzdžiui, putų polistirolas, kompozicinės ir pramonėje naudojamos medžiagos, fanera, iš kurios gaminami „PELIUKO“ vaikiški baldeliai. Šie gaminiai yra išskirtiniai, nes yra lengvi, juos paprasta surinkti, be varžtų, be klijų, be aštrių briaunų, o paviršiai gali būti natūralūs, lakuoti, dažyti ir dengti HPL.

  Baldeliai gali būti išskirtinio dizaino, vardiniai. Yra galimybė juos dekoruoti patiems ir pritaikyti individualiai erdvei. Kiekvieno baldelio gamyba prasideda nuo idėjos, eskizo, detalizacijos ir 3D modelio vizualinio pateikimo. Apžiūrėjus būsimo baldo projektą, galima galutinai apsispręsti dėl jo spalvų derinio ir dizaino. Jeigu turite savo idėjų, visada apsvarstysime galimybes ir pasiūlysime optimalius sprendimus.

 VIDEO

 

            

 

 

  

Saturday the 11th. Joomla Education Templates